Kategorie: Wszystkie | DAWANDA | Hobby
RSS

Hobby

środa, 24 października 2012

Marchewka dzisiaj okrutnie się Nudziła. Dopiero przed chwilą skończyła. Owoców dzisiejszego wieczoru jest wiele, ale niestety aparat został w pracy marchewkowego TŻ, a wróci dopiero w piątek, więc dzisiejsze fotografie będą archiwalne - wręcz z początków Nudzenia.

Zapraszamy do oglądania i komentowania:-)

Trochę łez Swarowskiego

Swarovski odsłona druga

Do kompletu

I mały miszmasz

Miszmasz

wtorek, 23 października 2012

Dzisiaj Marchewka opowiedziała mi o barwach i kwiatach uwięzionych w szkle. Na początku pomyślałam sobie, że Bidulka chyba niezbyt dobrze się czuje i znów buja w obłokach. 

Tłumaczyłam jej, że kwiaty to mogą być zasuszone, świeże albo nawet zatopione w bursztynie, ale w szkle...? Patrzyła na mnie, a w jej spojrzeniu nie było zrozumienia. Uśmiechnęła się i stwierdziła, że tak to wszystko co mówię to prawda, ale najpiękniejsze są te kolorowe ukryte w szkle. Potem pokazała mi swoje wczorajsze wieczorne Nudy,   przyznacie, że są piękne:-)

Kwiaty w złotej oprawie

Czarne nudy

Wspomnienie wiosny

Złota rozgwiazda

poniedziałek, 22 października 2012

A że od czasu początków Marchewkowego nudzenia się minęło trochę czasu i Marchewka zapłakała nad wakacjami w ciepłych krajach. Wzdychała, wspominała i koniecznie chciała wrócić. W ramach pocieszenia zrobiła sobie takie oto maluszki:

Palma odbija:

Marchewce odbija palma!

A na palmie tukan siedzi:

A na palmie siedzi tukan

I wcina banany:I je sobie banana 

Więc Marchewka pacnie go laczkiem:-)

 Więc pacnę go laczkiem

Kolejnego dnia Marchewka pomyślała sobie,  że ładne byłyby wisiorki i kolczyki z koralików zawiniętych w sznurki.  Jak to sobie pomyślała, to niemalże od razu zabrała się do pracy.

Dłubała, dłubała... Koraliki były lekkie,  okazałe, ale problematyczne ze względu na duże dziurki.  Jednak Marchewka dała sobie z nimi radę i tak powstały szydełkowo-sznurkowe ozdóbki na każdą okazję i każde ucho.

Smerfowe kolczyki

Idziemy na jagódki?

Zielono mi!

Jak bombka choinkowa

Wesołe zawijańce

O autorze
Tagi

Mikołajkowe CANDY u Marchewki

candy mikołajkowe

Marchewka na FACEBOOK'u

Marchewka na Artillo.pl

Marchewka na DaWanda

Marchewka na LaModa

Ulubione blogi

My Candys Konkursy

Biorę udział w konkursach