Kategorie: Wszystkie | DAWANDA | Hobby
RSS
niedziela, 13 października 2013

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa, bardzo nas podbudowały. Dodatkowo zastanawiam się po rozmowie ze znajomym, czy nie wzbogacić bloga o cennik? Sama nie wiem, to może zachęcać i zniechęcać jednocześnie, ale może chociaż pisać pod zdjęciem jaka jest orientacyjna cena?

Dzisiaj prezentuję serię zrobionych ostatnio zegarków. Zapraszam do oglądania i zakupu, szczegóły pod mailem: 85_marchewka@wp.pl

zegarek 3

Zegarek 4

Zegarek 5

Zegarek 6

Zegarek 7

Zegarek 8

 

wtorek, 08 października 2013

No i niestety, jeden z najbardziej znanych portali artystycznych olał mnie i Marchewkę.... Mam wrażenie, że nie przejrzeli nawet wysłanych im zdjęć. Ja prace wysłałam w niedzielę, a w poniedziałek do południa już był automatyczny mail, że dziękują ale nic nadzwyczajnego im nie pokazałam, że wszystko co ja robię już ktoś inny na ich potrzeby sprzedaje,.... cóż przykro się nam zrobiło, bo miałyśmy nadzieję że nasze wyroby są ładne i oryginalne.

Ale może Wy oceńcie? Na razie publikuję w blogu, czekam na odpowiedź od 4 innych galerii, może komuś się spodoba nasza "radosna" twórczość?

Brelok 1

Brelok 2

Brelok 3

Brelok 4

Brelok 5

Zegarek 1

Zegarek 2

niedziela, 06 października 2013

I znowu trochę się zaniedbałyśmy z pisaniem. No ale to wszystko możemy zrzucić na to, że przecież byłyśmy na urlopie, że trochę zapomniałyśmy o rzeczywistości,.... ale nie próżnowałyśmy:-) Poznałyśmy nowych ludzi i zaczerpnęłyśmy inspiracji do nowych prac.

Dzisiaj pokażę jeszcze parę drobiazgów sprzed urlopu, bo te "pourlopowe" dopiero co zostały wysłane do kilku galerii internetowych,... cóż liczymy na to że tym razem uda się dostać chociaż do jednej z nich.

Wszystko prezentowane jest do zakupu od ręki ceny, mogę podać na maila, albo w odpowiedzi na komentarz.

sushi

oczy

wspomnienie lata

on wskaże Ci drogę

może coś na Walentynki

coś eleganckiego

byłam w Paryżu

O autorze
Tagi

Mikołajkowe CANDY u Marchewki

candy mikołajkowe

Marchewka na FACEBOOK'u

Marchewka na Artillo.pl

Marchewka na DaWanda

Marchewka na LaModa

Ulubione blogi

My Candys Konkursy

Biorę udział w konkursach