Kategorie: Wszystkie | DAWANDA | Hobby
RSS
wtorek, 24 czerwca 2014

W niecierpliwym oczekiwaniu na narodziny Marchwiątka staram się zająć głowę pracą twórczą. Nie tworzę na razie tyle ile bym chciała, ale.... wreszcie zabrałam się za kilka drobiazgów, które od jakiegoś czasu chodziły mi po głowie. 

Dzisiaj zaprezentuję Wam dwa nowe zegarki.

Wreszcie też ruszył mój drugi blog poświęcony macierzyństwu i naszej małej (nienarodzonej jeszcze córeczce). Zainteresowanych zapraszam na: Kornelkowy Pamiętniczek

piątek, 06 czerwca 2014

Do porodu zostały nam trzy tygodnie. Powoli stresik mnie ogarnia. Na szczęście już mamy wszystko pokupowane i przygotowane. Łóżeczko już stoi, tylko pościel trzeba nałożyć, no wózek też już czeka. Kupiliśmy ten (na bałagan w tle proszę nie patrzeć:-)):

wózek

Powoli nie mogę się doczekać Maleństwa, ale wiem że życie odwróci się do góry nogami. Na biżuterię czasu może być mało, ale postaram się go znaleźć zarówno na tworzenie, jak i na napisanie do Was od czasu do czasu.

W ramach odstresowania udało mi się ostatnio zrobić dwie broszki, jedna idealna jako przypinka do wózka, ale jeszcze myślę żeby dla Córeczki zrobić taką z Matką Boską:-)

Zerknijcie sami:

O autorze
Tagi

Mikołajkowe CANDY u Marchewki

candy mikołajkowe

Marchewka na FACEBOOK'u

Marchewka na Artillo.pl

Marchewka na DaWanda

Marchewka na LaModa

Ulubione blogi

My Candys Konkursy

Biorę udział w konkursach